2GO Quick Deo skodeo spray 100 ml för fräscha och luktfria skor
Effektiv deospray som snabbt eliminerar dålig lukt i alla typer av skor – hygienisk och fräsch doft från 2GO.
Mängdrabatt: Köp 2 för 180 kr
2GO Quick Deo är en effektiv skodeo i sprayform som snabbt neutraliserar dålig lukt och ger en fräsch känsla i dina skor. Perfekt för daglig användning, särskilt efter träning, arbete eller långa dagar i stängda skor.
Sprayen verkar direkt vid applicering och hjälper till att motverka bakterier som orsakar dålig lukt. Den fräschar upp både skor och insidan av textilier utan att lämna kladd eller rester.
Den smidiga flaskan på 100 ml gör den enkel att ha med sig i väskan eller gympåsen, vilket gör den idealisk för snabb uppfräschning när du är på språng.
2GO Quick Deo är ett enkelt och effektivt sätt att hålla dina skor fräscha och hygieniska varje dag.
Egenskaper
- Neutraliserar dålig lukt snabbt
- Ger fräsch känsla i skor och textilier
- Enkel sprayapplicering
- Perfekt för daglig användning
- Kompakt storlek 100 ml
- Passar alla typer av skor




feedback Anmäl kommentar